MAN Trucknology® Days 2017 rusza już 23 marca

fot. KH-kipper

W dniach od 23 do 25 marca 2017 r. firma MAN Truck & Bus zaprezentuje w Monachium swoje bogate portfolio produktowe na przykładzie pojazdów przeznaczonych dla budownictwa, transportu dostawczego, dalekobieżnego i ciężkiego

Podczas tej wyjątkowej prezentacji MAN oferuje możliwość zapoznania się i przetestowania na trasie 180 pojazdów przeznaczonych dla użytkowników różnych branż. W centrum zainteresowania znajdują się nowości wprowadzone na początku roku w pojazdach typoszeregów MAN TG.

Impreza ta organizowana jest w Monachium od 2008 r. Obok informacji na temat oferty produktowej można zaobserwować fascynację fanów i klientów, którzy licznie odwiedzają od wielu lat tę imprezę. W tym roku oczekiwanych jest ponad 7000 osób zwiedzających z całego świata.

Na specjalnym pokazie pojazdów komunalnych liczna grupa producentów zabudów zaprezentuje różne śmieciarki, zamiatarki ulic i pojazdy asenizacyjne oraz pojazdy utrzymania dróg i oczyszczania zimowego. Podczas 3 dni będzie można obejrzeć i przetestować około 180 pojazdów ciężarowych. W ramach prezentacji, rundy testowej i bezpośrednio przy eksponatach eksperci omówią szczegółowo cechy produktów, które ułatwią pracę przedsiębiorstwom i kierowcom działającym w branży budowlanej, w transporcie dostawczym, dalekobieżnym i ciężkim oraz w sektorze komunalnym. Pion MAN Services, producenci zabudów i poddostawcy zapraszają do rozmów i dyskusji w MAN Truck Forum oraz na terenie testowym. Nowością tegorocznej imprezy będzie system RIO – nowy otwarty cyfrowy system operacyjny, adresowany do całej branży transportowej, nadający nowy wymiar zarządzaniu w logistyce.

Dużym zainteresowaniem cieszy się propozycja odbycia krótkich jazd testowych różnymi modelami na trasie testowej lub na drogach publicznych. Z zainteresowaniem przyjęto także możliwość zwiedzenia linii produkcyjnej typoszeregów MAN TGX i TGS.

Po raz pierwszy na MAN Trucknology Days pojawi się nowy pojazd MAN TGE i system RIO. MAN TGE o całkowitej masie dopuszczalnej w przedziale 3,0 – 5,5 ton stanowi uzupełnienie programu produktów MAN o klasę pojazdów lekkich.

MAN Trucknology Days odbywać się będą w Monachium w MAN Truck Forum przy Dachauer Straβe 570 w dniach 23 i 24.03.2017 od godz. 9.00 do godz. 17.00 oraz w dniu 25.03.2017 od godz. 8.00 do godz. 16.00

Wstęp na imprezę jest bezpłatny i możliwy po wcześniejszym zgłoszeniu za pośrednictwem przedstawicieli handlowych.

fot. KH-kipper
fot. KH-kipper