Nowa lokalizacja TruckStore

fot. TruckStore

TruckStore, europejski lider w handlu używanymi samochodami ciężarowymi, zlokalizowany jest w Polsce w dwóch miejscach  – w Komornikach k/Poznania oraz od lutego 2017, również
w Nadarzynie k/Warszawy.

Budowę nowego obiektu w Nadarzynie k/Warszawy rozpoczęto w maju 2016 r. i jeszcze w tym samym roku zakończono by już od 1 lutego 2017r. zespół TruckStore mógł zaprosić klientów do nowej siedziby przy trasie katowickiej.

To kompleksowo zorganizowana przestrzeń z szeroką ofertą pojazdów używanych i profesjonalnym doradztwem – powiedział Krzysztof Bogoński, TruckStore Senior Manager.

Ogromnym atutem nowej siedziby TruckStore jest doskonała lokalizacja – obiekt znajduje się przy trasie katowickiej S8/E67, co zdecydowanie ułatwia dojazd klientom z całej Polski. Cały obiekt jest bardzo przestronny. Składa się z części administracyjno-biurowej oraz warsztatowej, w której pojazdy będą sprawdzane, przygotowywane i wydawane klientom. Na obszernym, zewnętrznym placu przewidziano miejsce dla ponad 80 pojazdów. Dokładny adres to: ul. Aleja Katowicka 117A, 05-830 Nadarzyn. Od poniedziałku do piątku salon otwarty jest w godzinach 9:00-18:00, a w soboty od godziny 10:00 do 14:00.

Kilka słów o TruckStore

TruckStore zapewnia dostęp do puli używanych samochodów ciężarowych każdej marki, w każdej klasie wiekowej i w każdej wersji, od ciągników siodłowych przez podwozia oraz naczepy. TruckStore to nie tylko sprzedaż używanych pojazdów, lecz także bogata oferta usług: skup ciężarówek, usługi finansowe, przyjmowanie w rozliczenie czy też udzielanie gwarancji. W bieżącej ofercie jest ok. 200 pojazdów, które pochodzą z europejskich oddziałów TruckStore oraz bezpośrednio od klientów w ramach usługi Trade-in czy też regularnego odkupu. Truckstore sprzedaje pojazdy po zakończeniu umów wynajmu w ramach ChrterWay Rent i CharterWay ServiceLeasing. Dysponuje pojazdami, które miały kontrakty serwisowe Complete, tym samym mają pełną historię serwisową, udokumentowany przebieg i są w doskonałym stanie technicznym. 15-osobowy zespół doświadczonych pracowników TruckStore zawsze dba, by klient miał pełną świadomość tego co kupuje. Dzięki temu klienci mogą polegać na TruckStore jako na profesjonalnym Partnerze, który pomoże zrealizować nawet najbardziej ambitne cele.

fot. TruckStore
fot. TruckStore