Kalendarz Inter Cars niczym kalendarz Pirelli

fot. Inter Cars

Piękne kobiety i równie piękne pojazdy są bohaterami kalendarza Inter Cars na 2017 rok. Publikacja, która przez wielu określana jest mianem polskiego kalendarza Pirelli, jak co roku zachwyca wykonaniem na najwyższym poziomie.

Każdy miesiąc to wyjątkowa modelka i niepowtarzalna maszyna. Na zdjęciach zobaczymy zarówno zachwycające, klasyczne samochody, jak i jedyne w swoim rodzaju motocykle. Ich ozdobą są najatrakcyjniejsze polskie modelki, w tym m.in. Magdalena Perlińska – Miss Monster Energy, Matylda Wielgosz – Playmate Roku 2016 polskiego Playboya, czy Monika Ordowska – była Miss Warszawy. Na uwagę zasługują również niebanalne scenerie, w których powstawały sesje. Dzięki odpowiedniej aranżacji światła i efektom specjalnym tworzą one wyjątkowy klimat.

Autorem zdjęć jest najwyższej klasy fotograf, Voyo Bąkiewicz. Temat kalendarza to discover spirit, czyli duch odkrywcy. Odkrywcami są elektryzujące kobiety, zakochane w motoryzacji. Osią relacji modelki z samochodem jest fascynacja obcowania z maszyną i duchem motoryzacji – mówi Voyo Bąkiewicz, dodając – Szukaliśmy odpowiednich, kultowych samochodów, mających szlachetność, która wyznacza kanony na dziesięciolecia, a jednocześnie stanowiących odniesienie do klasyki cenionej przez światowe gwiazdy kina, kultury czy polityki. Z drugiej strony kalendarz przedstawia maszyny, odzwierciedlające potrzebę tworzenia spektakularnych konstrukcji ograniczonych tylko szaleństwem twórcy. Modelki poprowadzą przez ten świat marzeń.

Publikacja powstała przy współpracy z kluczowymi dostawcami Inter Cars: Castrol, Knecht, Mahle, Behr, Ferodo, Moog, TRW, Texa, Profitool oraz Evert Garage Equipment. Kalendarz Inter Cars wydawany jest od 2005 r. Za każdym razem imponuje unikalną koncepcją i wykonaniem na najlepszym poziomie.

Kalendarz na 2017 rok został wydany w nakładzie 30 000 egz. Ich dystrybucją zajmą się filie Inter Cars.

UWAGA! Kalendarz Inter Cars 2017 można już oglądać w całej okazałości. Twórcy udostępnili jego wersję elektroniczną, dając możliwość zapoznania się z efektami swojej pracy. Kalendarz w wersji elektronicznej można oglądać w wersji elektronicznej 

http://intercars.com.pl/pl/wiedza/kalendarz/

Uwaga: Kalendarz oraz materiały promocyjne zawierają elementy nagości  😉

fot. Inter Cars
fot. Inter Cars
fot. Inter Cars
fot. Inter Cars
fot. Inter Cars
fot. Inter Cars
fot. Inter Cars
fot. Inter Cars
fot. Inter Cars
fot. Inter Cars