KH-Kipper podsumowuje targi IAA

fot. KH-kipper

Ogromne zainteresowanie zwiedzających towarzyszyło trwającym w dniach 21-29 września 2016 r. hanowerskim targom IAA gdzie 245 tys. gości odwiedziło niemal 2000 stoisk. Jednym z 32 polskich wystawców był kielecki KH-kipper.

Firma na swoim stoisku prezentowała dwie wywrotki budowlane. Dodatkowo na stoisku firmy HYVA Niemcy pokazana została zabudowa trójstronna na podwoziu 4×2, a na zewnętrznej ekspozycji firmy Demarko – ciągnik siodłowy z zamontowanym przez KH-kipper ogromnym żurawiem HMF.

 

fot. KH-kipper
fot. KH-kipper

Łukasz Glica, zastępca dyrektora handlowego, odpowiedzialny w firmie KH-kipper za rynki eksportowe, jest zadowolony z udziału w minionych targach. ­ Hanowerskie centrum wystawiennicze odwiedza wielu gości. Duża część odwiedzających to klienci z Niemiec, ale spotkaliśmy również wiele osób z całej Europy, a także Azji i Afryki. Wydarzenie dało nam możliwość spotkania się z wieloma dotychczasowymi klientami oraz nawiązania nowych kontaktów. Prezentowane na stoisku produkty – typowe aplikacje na rynku niemieckim – cieszyły się sporym zainteresowaniem. Teraz przed nami wiele pracy związanej z przygotowaniem ofert i obsługą zapytań. Statystyki organizatora wskazują, że większość zwiedzających planuje dokonać inwestycji w ciągu 6-12 miesięcy.

fot. KH-kipper
fot. KH-kipper

Zorganizowana w dniu 21 września na stoisku KH-kipper konferencja prasowa poprzedziła oficjalne otwarcie targów. Tematem krótkiego spotkania z dziennikarzami było bezpieczeństwo na placu budowy związane z użytkowaniem wywrotek. Kierowca wywrotki codziennie mierzy się z jazdą w trudnych warunkach terenowych, dlatego projektując zabudowy, KH-kipper stara się, aby spełniały odpowiednie kryteria w zakresie bezpieczeństwa, produktywności i jakości.

fot. KH-kipper
fot. KH-kipper

W pierwszym dniu Targów mieliśmy także przyjemność symbolicznego przekazania 50. sztuki zabudowy dla firmy Euro Trans – dodaje Łukasz Glica. MAN 8×8 jest częścią dużej dostawy wywrotek, które w tym roku zaczęły prace przy budowie jednej z kluczowych autostrad w Niemczech. Przekazana na stoisku wywrotka jest jednocześnie tysięcznym produktem KH-kipper wyprodukowanym w 2016 roku, co już dziś pozwala mówić o wzroście sprzedaży w stosunku do roku ubiegłego.

fot. KH-kipper
fot. KH-kipper