Klub MAN Trucker’s World na zlocie Master Truck

fot. K.Biskupska

W dniach 22.-24.07.2016 r. klub MAN Trucker’s World po raz kolejny był obecny na międzynarodowym zlocie pojazdów ciężarowych Master Truck w Polskiej Nowej Wsi, koło Opola.

Jak co roku na stoisku klubu MTW panowała wyjątkowo radosna atmosfera, o którą zadbali nie tylko organizatorzy, ale przede wszystkim licznie przybyli członkowie klubu.

W tym roku motywem przewodnim klubu MTW jest troska o zdrowie klubowiczów. Dlatego też odwiedzającym nasze stoisko dietetyk, Jagoda Podkowska, udzielała porad dietetycznych, zachęcała do stosowania w diecie kierowców tych elementów, które wpływają korzystnie na zdrowie i koncentrację. Pokazywała również, jak w prosty i szybki sposób kierowcy mogą przygotować sobie zdrowy i smaczny posiłek w trasie.

Obok porad dietetycznych nie mogło zabraknąć aktywności fizycznej. Zadbali o nią instruktorzy crosfitt, którzy zachęcali odwiedzających zlot do aktywności ruchowej, pokazywali ćwiczenia, które każdy kierowca może wykonać i prowadzili konkursy sprawnościowe. W specjalnie przygotowanej strefie relaksu na klubowiczów czekały zabiegi regeneracyjne.

Na stoisku klubu, jak co roku obecni byli również instruktorzy Akademii ProviDrive, którzy udzielali porad na temat ekonomicznej i efektywnej jazdy pojazdami ciężarowymi MAN. Wspierali oni również uczestników konkurencji zręcznościowych wykonywanych na ciągnikach siodłowych MAN TGX, które odbywały się na placu manewrowym.

Na koniec trzydniowej imprezy wybrany został najładniejszy pojazdu marki MAN. W tym roku tytuł ten oraz puchar i nagrody otrzymała firma „P.P.H. U. Andrzej Szafrański” za ciągnik MAN TGX.