Atrakcje na stoisku Renault Trucks podczas targów IAA 2016

fot. Renault Trucks

W dniach 22-29 września 2016 r. podczas targów IAA 2016 Renault Trucks zaprezentuje całą gamę swoich pojazdów. Od modelu Renault Trucks T Maxispace w wersji specjalnej High Edition, aż po kultową już gamę K, w tym roku na pierwszy miejscu będzie prezentowana solidność francuskiej marki. Zwiedzający będą również mieli możliwość zobaczenia pojazdu MKR, który brał udział w Rajdzie Dakar i Silk Way Rally.

Renault Trucks wystawi łącznie dziewięć pojazdów na 66. targach IAA w Hanowerze, odbywających się w dniach od 22 do 29 września 2016 r. Wszystkie prezentowane na stoisku nr A21 w hali 17 pojazdy dalekobieżne, budowlane, dystrybucyjne, rajdowe oraz prezentacje będą nawiązywały do legendarnej już solidności marki z diamentem.

W części poświęconej pojazdom dalekobieżnym, zwiedzający będą mogli obejrzeć edycję specjalną Renault Trucks T 520 Maxispace High Edition, jak również wejść na pokład przekroju kabiny T High, aby przetestować jej ergonomię, widoczność, komfort. Przypominamy, że na ostatnich targach w Hanowerze Gama T otrzymała tytuł International Truck of the Year 2015.

Jeśli chodzi o gamę budowlaną, główną atrakcją będzie Renault Trucks K480 Skorpion, specjalna edycja przygotowana na rynek niemiecki oraz zaprezentowany po raz pierwszy szerszej publiczności Renault Trucks K MKR Adventure, który brał udział w Rajdzie Dakar i Silk Way Rally. Ten ostatni pojazd będzie przedmiotem szczególnej uwagi, ponieważ dzięki zainstalowanym na jego pokładzie dwóm symulatorom będzie można przeżyć przygodę jazdy dwa symulatory jazdy pojazdem rajdowym.

Zwiedzający stoisko Renault Trucks będą mogli również wziąć uwagę w warsztatach „Pimp my truck!”. Sven Punke, Marcel Barth i ich zespół z Truck Tuning Center, który zwyciężył w poprzednim Trucks-Grand-Prix na Nürburgring swoim ciągnikiem „Avatar”, będą ciężko pracowali na powierzchni 300 m2, w ramach stoiska Renault Trucks. Malowanie aerografem, wymiana elementów wyposażenia – w tym również wnętrza kabiny: T High zostanie poddany optycznemu tuningowi w czasie trwania targów. Zwiedzający będą mogli podziwiać nie tylko sam proces tuningu oraz użyte akcesoria, ale także solidną i wytrzymałą konstrukcję pojazdu.

Aby umożliwić zwiedzającym śledzenie bieżących aktywności na stoisku Renault Trucks, a w szczególności proces tuningowania, Renault Trucks będzie zdawało relację z show „Pimp my truck!” na portalach społecznościach.

Przydatne informacje:

  • Konferencja prasowa:

Środa, 21 września od 10:50 do 11:15 na stoisku Renault Trucks

  • Wystawiane pojazdy:

– Renault Trucks T520 Maxispace High Edition 4×2

– Renault Trucks T460 Sleeper 6×2

– Renault Trucks C460 Optitrack 4×2

– Renault Trucks K480 Skorpion 8×4

– Renault Trucks D Wide 460 4×2

– Renault Trucks D cab 2.1 m

– Renault Master Euro 6 van L4H2

– Renault Trucks K MKR Adventure

fot. Renault Trucks
(fot. Renault Trucks)