100 Renault Trucks T we flocie Link

fot. Renault Trucks

W 2015 r. firma Link Sp. z o.o. rozpoczęła współpracę z marką Renault Trucks w Polsce. W ciągu kilku miesięcy we flocie tej niezwykle dynamicznie rozwijającej się firmy pojawiło się łącznie 100 nowych Renault Trucks T, a do końca sierpnia ich liczba wzrośnie do 140. Flota czarnych T 460 w charakterystycznych żółto szarych barwach Link dumnie prezentuje się na drogach Europy.

W lutym 2016 r. kolejnych 40 pojazdów Renault Trucks T 460 dołączyło do floty firmy Link. Wybór producenta to przemyślana decyzja będąca wynikiem analizy wielu elementów, takich jak ekonomika paliwowa, dopasowanie parametrów technicznych pojazdów do potrzeb firmy, komfort pracy kierowców, obsługa serwisowa, koszty eksploatacji, finansowanie, ubezpieczenie pojazdów. Za pośrednictwem firmy Captive’owej VFS Usługi Finansowe Renault Trucks dostarcza do Link gotowe rozwiązanie transportowe spełniające wszystkie powyższe kryteria.

LINK_01
fot. Renault Trucks

RENAULT TRUCKS T TO POJAZDY OSZCZĘDNE

Przy konfiguracji specyfikacji pojazdów dla Link International Transport skupiono się na opcji FUEL ECO, która gwarantuje maksymalne oszczędności w zakresie ekonomiki paliwowej. Link wybrał pojazdy z silnikiem DTI11 460 KM. Dopasowanie oferty do oczekiwań firmy Link sprawia, że pojazdy są oszczędne w użytkowaniu, a średnie spalanie na 100 km jest optymalne, co jest kluczowym elementem w usługach transportowych. Link kładzie też szczególny nacisk na szkolenia i doskonalenie techniki jazdy swoich kierowców. Wszyscy kierowcy przed odbiorem pojazdu biorą udział w profesjonalnym całodniowym szkoleniu z zasad ekonomicznej jazdy w Szkole Ekonomicznej Jazdy Renault Trucks.