Dodatkowe wsparcie dla Twojego biznesu od Inter Cars. Poznaj wszystkie korzyści wynikające ze współpracy

Inter Cars to zaufany i niezawodny partner, od wielu lat kojarzony z najszerszą na rynku ofertą części motoryzacyjnych, dużą dostępnością asortymentową i sprawną logistyką. To firma, która za cel stawia sobie rozwój oraz kompleksowe wsparcie serwisów samochodowych.

Jak zyskać jeszcze więcej na współpracy z Inter Cars? To proste.
W ramach kampanii „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy” spółka Inter Cars odkrywa te elementy układanki, które ukazują dodatkowe i bardzo istotne – jednak na pierwszy rzut oka nie zawsze pierwszoplanowe – korzyści wynikające ze współpracy warsztatów z Inter Cars. Warto poznać je wszystkie!

— SIECI SERWISOWE – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Sieci serwisowe: Q Service Castrol dla warsztatów obsługujących auta osobowe oraz Q-Service Truck – największa na rynku sieć niezależnych warsztatów pojazdów użytkowych, a także Ford Trucks, umożliwiająca współpracę serwisową i dealerską z czołowym producentem pojazdów ciężarowych na świecie.

Przynależność do najlepiej zorganizowanych i najdynamiczniej rozwijających się sieci serwisowych na rynku przynosi właścicielom warsztatów mnóstwo korzyści w postaci profitów finansowych, możliwości uczestnictwa w programie flotowym, dostępu do szkoleń i wiedzy technicznej, wsparcia marketingowego, wymiany doświadczeń i przede wszystkim możliwości posługiwania się dobrze znanymi i cenionymi wśród klientów markami.

Aby poznać szczegóły, wystarczy wejść na strony Q Service Castrol, Q-Service Truck oraz Ford Trucks Polska.

— MOTOINTEGRATOR – POZWÓL SIĘ ZAUWAŻYĆ I WYGRAJ Z KONKURENCJĄ!

Motointegrator.com to platforma łącząca serwisy samochodowe z poszukującymi ich klientami. Przystępując do Motointegratora warsztat zyskuje rozbudowany i atrakcyjny wachlarz możliwości promowania swoich usług. Ciekawym rozwiązaniem oferowanym w ramach platformy jest usługa umawiania wizyt online – narzędzie zyskujące coraz bardziej na popularności wśród klientów.

Jak dołączyć do Motointegratora? Więcej w tym linku.

— BIO SERVICE – POMAGAMY SERWISOM BYĆ EKO

W ramach tej usługi Inter Cars wspiera w organizacji kompleksowego odbioru odpadów warsztatowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Główne korzyści dla serwisu to m.in.:
– wygoda i oszczędność. Dlaczego? Przez zwrot kosztów utylizacji odpadów za towary zakupione w sieci Inter Cars;
– brak abonamentu – opłaty wynikają jedynie z ilości i rodzaju danych odpadów;
– uniknięcie wysokich kar administracyjnych, dzięki działaniu zgodnemu z przepisami prawa.

Więcej jak funkcjonuje Bio Service w tym linku.

— WYPOŻYCZALNIA NARZĘDZI – ROZSZERZ ZAKRES USŁUG I NIE ODSYŁAJ KLIENTÓW DO KONKURENCJI!

Dzięki korzystaniu z wypożyczalni narzędzi wysokospecjalistycznych, można zwiększyć ofertę usług serwisowych, poszerzyć możliwość obsługi większej liczby różnych modeli samochodów i nie ponosić przy tym znacznych nakładów finansowych.

Serwisy zainteresowane tą usługą, niezbędne informacje znajdą  w tym linku.

— AUDYT USŁUG SERWISOWYCH I DORADZTWO DLA WARSZTATÓW – DOWIEDZ SIĘ, CO MOŻESZ ROBIĆ LEPIEJ!

Audyt to jedna z najskuteczniejszych i najszybszych metod na sprawdzenie, czy coś należy poprawić w serwisie i czy wszystko działa w nim prawidłowo. Pokazuje również mocne strony funkcjonowania firmy.

Audyty obejmują ocenę i opracowanie zaleceń w zakresie m.in. standardu obiektu, marketingu, jakości obsługi, serwisu oraz wyposażenia.

O szczegółach audytu można poczytać w tym linku.

— SZKOLENIA DLA SERWISÓW – WYBIERZ NAJWYGODNIEJSZY SPOSÓB POSZERZENIA WIEDZY!

Inter Cars oferuje swoim partnerom:
– szkolenia biznesowe np. optymalizacja czasu pracy, motywowanie zespołu mechaników, obsługa klienta czy pakiet szkoleń prawnych);
– produktowe (rozwiązania technologiczne czołowych producentów w branży);
– całe spektrum szkoleń technicznych (wiedza specjalistyczna i poszerzanie kompetencji zespołu mechaników).

Aktualna oferta i więcej o dostępnych szkoleń dotyczących aut osobowych oraz aut ciężarowych.

— PROMOCJE – ZAPOZNAJ SIĘ Z SZEROKĄ, ATRAKCYJNĄ I ZAWSZE AKTUALNĄ OFERTĄ PROMOCJI CZOŁOWYCH PRODUCENTÓW!

Inter Cars jako największy dostawca części samochodowych na rynek aftermarket, ma możliwość uzyskania od producentów części i akcesoriów motoryzacyjnych atrakcyjnych ofert promocyjnych, skierowanych bezpośrednio do swoich klientów. Zachęcamy wszystkie serwisy do regularnego odwiedzania i przeglądania katalogu ofert.

Poznaj aktualny wykaz promocji dotyczący asortymentu do aut osobowych oraz do aut ciężarowych.

Warto również śledzić kolejne artykuły publikowane w ramach kampanii „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy omawiające szczegółowo wszystkie dodatkowe korzyści wynikające ze współpracy z Inter Cars.