AS24 otwiera stację w Strykowie

Fot. AS 24

Stacje paliw AS 24 są obecne w dwudziestu dziewięciu krajach Europy. Teraz na mapie Polski dostępny jest nowy punkt nieopodal Strykowa.

Centrum kraju, jest strategicznym miejscem na mapie Polski, dlatego trzydziesta druga stacja paliw AS 24 Polska powstała właśnie tutaj. Lokalizacja przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2, gdzie nieopodal powstają centra logistyczne pomaga branży transportowej. To doskonały przystanek na uzupełnienie zapasów paliwa i wyruszenie w dowolnym kierunku po rozładunku lub załadunku towaru.
Oczywiście najnowszy obiekt AS24 spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, do których przyzwyczaili się nasi partnerzy na całym kontynencie.
“Stację AS 24 w Strykowie zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy zgodnie z oczekiwaniami klientów z branży transportowej. Do ich dyspozycji oddajemy szerokie stanowiska do szybkiego tankowania oleju napędowego i AdBlue. Pamiętaliśmy również o oszczędności czasu, dlatego dystrybutory na stacji dostosowaliśmy do obustronnego tankowania pojazdów do 1200 litrów w ramach jednej transakcji. Na kierowców czeka najnowszy i jeszcze bezpieczniejszy czytnik kart chipowych, dzięki któremu transakcje przebiegają bardzo sprawnie. Cieszę się, że naszą nową stację otwieramy właśnie tutaj” – mówi Filip Mikosz z AS 24 Polska.
Fot. AS24