„RallyExperts 2.0” – akcja promocyjna dla warsztatów: 200 nagród tygodniowo, 1600 nagród rzeczowych, 60 nagród głównych!

Portal REPXPERT dla warsztatów samochodowych wystartował z nową akcją „RallyExperts 2.0”. Uczestnicy mają okazję zgarnąć 200 nagród tygodniowo – razem do wygrania jest aż 1600 nagród rzeczowych, w tym 60 głównych! Wystarczy kupować produkty LuK, INA, FAG i rejestrować punkty za zakup by powalczyć w tym pasjonującym wyścigu. Akcja promocyjna potrwa do 07.11.2021 i przeznaczona jest dla użytkowników portalu REPXPERT.

Zasady akcji są proste:
KUPUJ – regularnie dowolne produkty LuK, INA, FAG u jednego z autoryzowanych dystrybutorów lub partnerów Schaeffler Polska Sp. z o.o.
REJSETRUJ – punkty z Kuponów Bonusowych REPXPERT na www.repxpert.pl Każdy zarejestrowany kupon przybliża do nagrody tygodnia!
W ramach akcji czeka 8 tygodniowych etapów – Odcinków Specjalnych – a na końcu każdego z nich szansa wygrania wyjątkowych nagród – niezbędnika RallyExperta
ODBIERAJ NAGRODY – W każdym z etapów prowadzony jest ranking punktowy – jeżeli zgromadzone punkty mieszczą się w TOP 200 – uczestnik zostaje jednym ze zwycięzców Odcinków Specjalnych i trafia do niego nagroda tygodnia.
Ale to nie wszystko – rejestrując następne zakupy i wygrywając kolejne OSy, zwiększają się szanse na nagrodę główną!

Nagroda główna zostanie przyznana 60 uczestnikom, którzy najwięcej razy znaleźli się w czołówce Odcinka Specjalnego. Jest nią sportowo-rajdowy event na torze Tomka Kuchara Driveland lub markowa automatyczna ultradźwiękowa myjnia do narzędzi o mocy 500 W, zmiennym częstotliwościom i interwałowym trybie pracy. Forma nagrody głównej uzależniona od aktualnej sytuacji pandemicznej w kraju
Nagrody tygodnia – Niezbędnik RallyExperta
Dla zawodników którzy zajmą punktowane miejsca w tygodniowych rankingach. Do wygrania 1600 nagród m.in. setki firmowych softshelli, kamizelek, lamp halogenowych do oświetlenia kanału warsztatowego, przydatnych zestawów podkładów na nadkola i wiele innych! A także wyjątkowa torba do której będzie można spakować wszystkie nagrody!

Szczegółowe zasady dostępne są na stronie https://rallyexperts.pl/ i w regulaminie na stronie: https://rallyexperts.pl/regulamin-akcji.pdf 

Fot. Schaeffler