MAN TGE 4×4 wozi bohaterów programu telewizyjnego Nasz Nowy Dom

fot. MAN Truck&Bus Polska

MAN Truck & Bus Polska to firma odpowiedzialna społecznie, która chętnie angażuje się w pomoc potrzebującym. Aktualnie wspiera bohaterów programu telewizyjnego NASZ NOWY DOM, emitowanego w ogólnopolskiej stacji telewizyjnej Polsat.

Program ten jest bardzo popularny w Polsce i wspiera rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej w wyremontowaniu ich domów czy mieszkań. Samochody dostawcze MAN TGE 4×4 zostały wykorzystane do przewozu bohaterów kolejnych odcinków programu. Poza samochodami w wersji combi, którymi podróżują całe rodziny na planie zdjęciowym pojawiły się samochody MAN eTGE z napędem elektrycznym oraz podwozia budowlane, dowożące materiały niezbędne podczas remontów.

Dzięki standardowemu napędowi 4×4 samochody MAN TGE doskonale dają sobie radę na nieutwardzonych terenach, na których często stoją domy uczestników programu, jak również w trudnych zimowych warunkach, w jakich kręcone były pierwsze odcinki nowego sezony programu.
Nowe odcinki z udziałem niezawodnych samochodów dostawczym MAN TGE oglądać będzie można w każdą środę i w czwartek od 31.03 do 20.05 o godz. 20:05.

Fot. K.Biskupska

Od czasu wprowadzenia na polski rynek vanów TGE, MAN wziął udział w licznych inicjatywach mających na celu pomoc nie tylko instytucjom charytatywnym, ale też konkretnym osobom. Pojazdy MAN TGE wykorzystywane były podczas wielu akcji takich jak Szlachetna Paczka, pomoc dzieciom z Borów Tucholskich, pokrzywdzonych podczas wichury w 2017 roku, transportowały niepełnosprawnych sportowców na zawody sportowe organizowane przez Fundację Polska Bez Barier oraz niepełnosprawnych turystów nad Morskie Oko w ramach współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym.
Od roku 2019 firma wspiera także fundacje Ronalda McDonalda, która buduje dom dla rodziców dzieci przebywających długotrwale w szpitalu pediatrycznym przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz realizuje program profilaktyki przeciwnowotworowej wśród dzieci z całej Polski w mobilnej klinice zbudowanej na podwoziu MAN TGM 15.290.

 

Fot. K.Biskupska
Fot. K.Biskupska