RepAC – zestawy naprawcze klimatyzacji od Herth + Buss

Fot. Herth+Buss

Oferowana przez niemiecką firmę Herth + Buss uniwersalne rozwiązanie naprawcze do wycieków w przewodach klimatyzacji RepAC pozwala uniknąć kosztownych i czasochłonnych dla warsztatów napraw. Uniwersalne rozwiązanie naprawcze RepAC może być użyte do ponownego podłączenia uszkodzonych rur aluminiowych w systemie klimatyzacji lub szybkiej i łatwej wymiany całych odcinków rur. Do przeprowadzenia naprawy nie są wymagane żadne specjalne narzędzia.

Zestaw RepAC jest szczególnie przydatny przy naprawach maszyn rolniczych i budowlanych, gdzie transport do warsztatu bywa złożonym organizacyjnie zadaniem. Asortyment RepAC można wykorzystać do napraw na miejscu, bez konieczności przewożenia maszyny do serwisu.

W asortymencie oferowanym przez Herth + Buss znajdują się rury aluminiowe o najczęściej stosowanych średnicach zewnętrznych 10, 12, 14, 16 i 18 mm oraz odpowiednie zestawy połączeniowe zawierające elementy śrubowe i uszczelki. Do profesjonalnej obróbki potrzebne są przecinaki do rur, gratownice i włókniny ścierne, które również znajdują się w ofercie producenta. Dołączone pierścienie uszczelniające nadają się do wszystkich standardowych czynników chłodniczych i uzupełniają zestaw naprawczy. Aby zapewnić najwyższą jakość przeprowadzono testy TÜV ciśnienia rozrywającego dla wszystkich rozmiarów połączeń i potwierdzono wysoki poziom odporności.

RepAC to idealne, wysokiej jakości rozwiązanie do naprawy przecieków w przewodach klimatyzacyjnych. Aby zademonstrować sposób wykorzystania zestawu RepAC producent udostępnia samouczek na swoim kanale YouTube (link do samouczka: https://youtu.be/-wg0hSR1fXo) – prezentacja wyjaśnia jak szybko można naprawić wąż klimatyzacji za pomocą zestawu RepAC.

Do zlokalizowania wycieków można użyć wykrywacza nieszczelności SelectH2, który również znajduje się w szerokim asortymencie części i wyposażenia warsztatowego Elparts.