Oferta LE CAMION CLASSIQUE – jeśli masz model Magnum, Premium, Kerax i Midlum

LE CAMION CLASSIQUE – oferta dla pojazdów 7 letnich i starszych

Z myślą o właścicielach pojazdów Renault Trucks co najmniej 7 letnich – czyli modeli Magnum, Premium, Kerax i Midlum – firma Renault Trucks Polska przygotowała specjalną ofertę «Le Camion Classique » (tł. klasyczna ciężarówka).

Dla właścicieli pojazdów Renault Trucks 7-letnich i starszych, dostępny jest 35% rabat na oryginalne części zakupione i zamontowane w autoryzowanym serwisie Renault Trucks Polska.

Używanie nieoryginalnych części zamiennych wiążę się z dużym ryzykiem utraty bezpieczeństwa oraz jakości. Producent podkreśla, że oryginalne części zamienne są zaprojektowane i homologowane do pojazdów zgodne z wymogami technicznymi odpowiadają rygorystycznym kryteriom dotyczącym niezawodności, bezpieczeństwa i norm ochrony środowiska.

Oryginalne części i ich wymiana w autoryzowanym serwisie gwarantują zachowanie fabrycznych osiągów, spełniają bowiem wszystkie wymagania w zakresie mobilności, niezawodności i bezpieczeństwa. Doskonała logistyka zapewnia dostępność i szybkie dostawy części.

Przy okazji warto dodać, że oprócz oryginalnych części zamiennych w swojej ofercie Renault Trucks ma również zrefabrykowane części zamienne w ramach oferty Exchange Standard. W procedurze regeneracji zużyte lub uszkodzone elementy są wymieniane na oryginalne w pełni sprawne części. W ramach tej procedury zużyte komponenty poddawane są recyklingowi, dzięki czemu przyczynia się ona również do ochrony środowiska. Części w ramach oferty Exchange Standard zachowują oryginalne osiągi i dodatkowo gwarantują najlepszą jakość w stosunku do ceny, która finalnie jest niższa niż przy zakupie nowych części. Więcej szczegółów w autoryzowanych serwisach Renault Trucks Polska

LE CAMION CLASSIQUE – oferta dla pojazdów 7 letnich i starszych