Alltrucks rozszerza działalność – nowe warsztaty partnerskie na Litwie

Fot. Alltrucks

Od 1 stycznia br. została uruchomiona na Litwie wielomarkowa sieć warsztatów z pełnym zakresem usług Alltrucks Truck & Trailer Service. Tym samy sieć Alltrucks poszerza swoją obecność w Europie Wschodniej.

Cztery nowe warsztaty znajdują się w centralnych lokalizacjach Wilna, Kowna, Kłajpedy i Szawli, obsługując najważniejsze szlaki transportowe Litwy i krajów bałtyckich. Są to punkty należące do UAB „Autokurtas” – jednej z największych grup warsztatowych na Litwie.
Firma istnieje od ponad 20 lat i zajmuje się naprawą i obsługą wszystkich typów pojazdów użytkowych od przyczep i naczep po autobusy, maszyny budowlane i rolnicze. Na łącznej powierzchni 4200 m2 pracuje średnio ok. 50 mechaników samochodowych obsługując 1150 pojazdów miesięcznie.

Nasi partnerzy doceniają szczególnie kompleksowe wielomarkowe wsparcie w obszarze technicznym, takie jak ekskluzywna wielomarkowa diagnostyka, kompletne bazy danych technicznych oraz dostosowany do potrzeb program szkoleniowy Alltrucks. Wraz z wejściem na rynek litewski robimy również kolejny krok w kierunku realizacji naszego celu, jakim jest pokrycie w przyszłości wszystkich ważnych europejskich szlaków transportowych” – podsumował Homer Smyrliadis, dyrektor zarządzający Alltrucks.

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2014 r. wielomarkowej sieci warsztatów z pełnym zakresem usług „Alltrucks Truck & Trailer Service” – do sieci warsztatów dołączyło ponad 700 warsztatów pojazdów użytkowych z 13 krajów europejskich. Ekspansja w Europie Wschodniej umożliwia firmie Alltrucks poprawę usług dla klientów flotowych.
Na początku 2021 r. zostanie uruchomiony program Alltrucks Fleet i będzie oferować wszystkim uczestniczącym flotom w Europie ekskluzywne usługi w ramach sieci Alltrucks.

Fot. AllTrucks

Oficjalne podpisanie umowy w grudniu 2020 r. pomiędzy Alltrucks a UAB „Autokurtas” w Wilnie. Na zdjęciu od lewej: Vytautas Garbenis – dyrektor handlowy UAB “Autokurtas”, Arvydas Saročka – udziałowiec i członek zarządu UAB “Autokurtas”, Piotr Rakowski – sales manager Alltrucks Truck & Trailer Service na Polskę i kraje bałtyckie oraz Marius Giedraitis – prezes zarządu UAB “Autokurtas”.

Fot. Alltrucks