“Wielka Gra” – nowy konkurs z nagrodami od Schaeffler Polska

Fot Schaeffler

Firma Schaeffler Polska przygotowała nową akcję pod nazwą „Wielka Gra” – tym razem to edukacyjny konkurs wiedzy branżowej – po raz pierwszy przeznaczony nie tylko dla użytkowników portalu REPXPERT. Czeka aż 3000 nagród. Konkurs trwa do 31.12.2020 lub do wyczerpania zapasów nagród.

Aby wygrać nagrodę wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe, wybrać ulubioną nagrodę z dostępnych na ekranie, wypełnić prawidłowo formularz zgłoszeniowy z danymi i kliknąć „Wyślij”. Potem już tylko krok dzieli uczestnika od wygranej – należy kliknąć w link potwierdzający udział w akcji, który przyjdzie na skrzynkę mailową i oczekiwać na nagrodę.

Startujemy z trzecią akcją promocyjną w tym roku skierowaną do naszych klientów – mechaników samochodowych – mówi Joanna Ciszewska, marketing manager w Schaeffler Polska. Uczestnicy akcji mają szanse w łatwy sposób zdobyć nagrodę, która przyda im się w serwisie samochodowym i nie tylko. Zasady są bardzo proste – zagraj, a się przekonasz!

Akcja promocyjna realizowana jest na stronie www.wielka-gra.pl od 10.09.2020 do 31.12.2020 lub do wyczerpania zapasów nagród. Skierowana jest do przedsiębiorców, którzy w ramach prowadzonej działalności gospodarczej prowadzą warsztat samochodowy lub świadczą inne usługi związane z naprawą lub konserwacją pojazdów. Szczegółowe zasady dostępne są w regulaminie na stronie: www.wielka-gra.pl