Koronawirus: Słowo od redakcji

Fot. Pixabay

Szanowni Partnerzy, Klienci, Współpracownicy,

zdajemy sobie sprawę, że osobiste spotkania i wydarzenia branżowe w nadchodzących miesiącach muszą zostać drastycznie ograniczone. Główne konferencje i wydarzenia zostały przełożone na bliżej nieokreślony czas. Organizacja jesiennych targów IAA w Hanowerze – największej imprezy branżowej – stoi pod znakiem zapytania. Wiele firm odradza bezpośrednie spotkania i organizuje dla członków swoich zespołów pracę w domu.

Wobec faktu izolowania się firm i osób prywatnych wiemy, że komunikacja w branży i dostęp do platform cyfrowych i drukowanych nigdy nie była tak ważna. Na szczęście dzięki dostępności elektronicznych kanałów komunikacji – poczty elektronicznej, stron internetowych i portali społecznościowych jesteśmy w stanie utrzymać niezbędny przepływ informacji między przedstawicielami branży – producentami, firmami transportowymi, naszą redakcją i czytelnikami. Dokładamy wszelkich starań – podobnie jak inni, pracując zdalnie, aby wspierać branżę transportową za pośrednictwem platform medialnych: strony internetowej „Samochodów Specjalnych” i portali społecznościowych. Nasz zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby kontynuować naszą misję i w dalszym ciągu aktualizować naszą stronę internetową i przygotowywać kolejne drukowane wydania magazynu.

Wyzwania gospodarcze, przed którymi stoimy w związku z pandemią wirusa COVID-19 są znaczące, ale tymczasowe. Przyglądamy się naszej działalności, marketingowi i inwestycjom w perspektywie długoterminowej i mimo wszystko zachęcamy do dalszej współpracy wszystkich naszych klientów. Wierzymy, że nasza gospodarka i branża transportowa w szczególności przetrwa ten trudny okres, ponosząc straty, które będą możliwe do odrobienia w jak najkrótszym czasie.

Prosimy, aby bez wahania kontaktować się z zespołem redakcyjnym „Samochodów Specjalnych” w celu wspólnego omówienia bieżącej sytuacji i tego, jak możemy sobie wzajemnie pomóc.

Zespół redakcyjny „Samochodów Specjalnych”