Współpraca Thermo King i Chereau

Fot. Thermo KIng

Firma Thermo King ogłosiła nawiązanie współpracy z Chereau, producentem naczep i zabudów chłodniczych. Klienci zamawiający nowe nadwozia wyposażone w sprzęt Thermo King bezpośrednio w Chereau będą mogli teraz aktywować pakiet Connected Solutions.

Agregaty chłodnicze Thermo King są standardowo wyposażone w urządzenie telematyczne TK BlueBox, dzięki czemu klienci będą mogli skorzystać z dwuletniego pakietu transferu danych TracKing, aby uzyskiwać w czasie rzeczywistym dostęp do informacji na temat funkcjonowania ich pojazdów.

Klienci Chereau będą mieli dostęp do systemu telematycznego Thermo King TracKing, zapewniającego całodobowy podgląd pojazdu, wydajności agregatu i stanu ładunku. TK BlueBox przechowuje dane, do których można uzyskać dostęp zdalnie za pośrednictwem aplikacji w smartfonie lub urządzeniu obsługującym Bluetooth, co umożliwia dyspozytorom floty kontakt z agregatem w celu zapewnienia, że ​​ładunek jest chroniony przez cały czas, a agregat pracuje z maksymalną wydajnością.

W ramach pakietu klienci będą mogli skorzystać z usługi Trailer Assist, rozszerzającej opcje łączności i obejmującej nie tylko agregaty chłodnicze, ale i same naczepy. Poszerza to funkcjonalność platformy łączności TracKing, umożliwiając dostęp do wszystkich danych naczepy i agregatu w jednym systemie, komputerze lub aplikacji mobilnej.