200-tny DAF dla Maszoński Logistic

fot. DAF Trucks Polska

Pod koniec października przedstawiciele firmy Maszoński Logistic odebrali 200-tnego DAF-a XF z wymiennym kontenerem BDF marki Wecon-Wesob. To pierwsze z 20 podwozi DAF dostarczane właśnie w kolejnej transzy w ramach zamówienia opiewającego na 90 szt. takich pojazdów.

Dostarczone przez spółkę DAF Trucks Polska podwozie, to model DAF XF 480 FAR z kabiną Super Space Cab i silnikiem PACCAR MX-13 o mocy 480 KM, w konfiguracji osi 6×2. Spółka Maszoński Logistic wybrała model DAF serii XF ze względu na koszty eksploatacji i wygodną kabinę – największą dostępną na rynku pojazdów ciężarowych do transportu długodystansowego.

Pojazdy marki DAF stanowią już większość w stale rosnącej i systematycznie unowocześnianej flocie firmy Maszoński Logistic. Uchylę rąbka tajemnicy, że zdobyliśmy kolejne zamówienie od tego klienta z realizacją w 2020 roku. Jesteśmy niesłychanie dumni, że tak poważany przewoźnik jak firma Maszoński obdarza nas zaufaniem po raz kolejny” – powiedział Mariusz Piszczek – dyrektor zarządzający DAF Trucks Polska.

fot. DAF Trucks Polska

i dodał: “Realizacja zamówienia dla tak prestiżowego klienta świadczy też o wysokiej jakości podwozi jakie znajdują się w ofercie marki DAF i znakomitej współpracy z firmami zabudowującymi, dla których DAF jest najchętniej zabudowywanym podwoziem ze względu na znakomite przygotowanie pojazdów do procesu zabudowy i zabezpieczenie kompletu dokumentów do rejestracji przez DAF Trucks Polska.

Pojazdy DAF dostarczone zostały z kontraktami serwisowymi DAF Multisupport w wersji dającej przewoźnikowi pełne zabezpieczenie kosztów kilometra oraz gwarancją mobilności polegającą na zabezpieczaniu finansowym nieoczekiwanego przestoju w formie rekompensaty lub dostawy pojazdu zastępczego. O finansowanie transakcji zadbał polski oddział Paccar Financial.