DAF Wanicki Dealerem roku DAF 2019

Fot. DAF

W ósmej edycji konkursu organizowanego przez DAF Trucks Polska tytuł Dealera roku DAF 2019 wywalczyli pracownicy rzeszowskiego oddziału firmy Wanicki.

W tym roku nagrody Dealer roku DAF 2019 wręczano podczas uroczystej gali w hotelu Bristol w Rzeszowie. Drugie miejsce zajął oddział ESA Trucks z Konina, a nagroda za trzecie miejsce trafiła także do firmy Wanicki – za sprawą wyników ich lubelskiego oddziału.

W konkursie Dealer roku DAF ocena dotyczy działań bezpośrednio wpływających na satysfakcję klientów. Wśród kategorii, w których przyznawane są punkty, są następujące: poprawność wykonania usługi za pierwszym razem, wzrost satysfakcji klienta z obsługi w serwisie, wydajność obsługi w ramach serwisu ITS/PTS, sprzedaż kontraktów obsługowo-naprawczych DAF Multisupport, realizacja planów sprzedaży nowych pojazdów i części oraz jakościowe szkolenia z ekonomicznej jazdy. Kolejne punkty dealerzy mogli otrzymać także za ponadstandardowy udział w akcjach specjalnych DAF, jak Welcome Home (oferta zniżek na wybrane usługi serwisowe i części dla pojazdów starszych niż 3 lata) oraz zdobycie wyższych niż wymagane poziomów w szkoleniach (Standard of Excellence) przez mechaników.