Eurocomplex Trucks z Olchowej “Dealerem Roku 2018” w sieci Renault Trucks w Polsce

fot. Renault Trucks Polska

W styczniu ogłoszono wyniki dorocznego konkursu o tytuł Renault Trucks “Dealer of the Year” w Polsce: Najlepszym serwisem Renault Trucks w Polsce został Eurocomplex Trucks, oddział w Rzeszowie.

Konkurs Renault Trucks “Dealer of the Year” organizowany jest od 6 lat. Biorą w nim udział wszystkie autoryzowane punkty serwisowe francuskiego producenta obecne w Polsce, zarówno te, należące do Volvo Polska, jak i te należące do autoryzowanych partnerów firmy. Konkurencja jest bardzo duża, różnice w punktacji między zwycięzcą a kolejnymi miejscami niewielkie. To, jak klient jest obsłużony w serwisie ma bowiem kluczowy wpływ na to, czy będzie ponawiał zakupy w danej lokalizacji.

W edycji 2018 konkursu “Dealer of the Year” wzięło udział 30 warsztatów Renault Trucks, które były oceniane w 8 kategoriach w najważniejszych obszarach obsługi posprzedażnej. Przy wyborze najlepszego serwisu oceniano między innymi wyniki ankiety badającej satysfakcję klientów, wzrost zakupów części zamiennych, udział w kampaniach sprzedażowych, udział w kampaniach sezonowych, pracę w ramach RT24, realizację założonego biznes planu, sprzedaż kontraktów serwisowych.

Przechodnie trofeum “Dealer of the Year”

Po podliczeniu punktacji tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year 2018” zdobył serwis Eurocomplex Trucks Rzeszów.

Nagrodę z rąk Małgorzaty Kulis – dyrektor zarządzającej Volvo Group Trucks Poland i Michała Proca, dyrektora ds. obsługi posprzedażnej i rozwoju sieci Volvo Group Trucks Poland odebrali Krzysztof Bąbka, prezes Eurocomplex Trucks i Mariusz Czarnota, kierownik serwisu Eurocomplex Trucks Rzeszów.

Wyróżniony serwis zarządzany jest przez spółkę Eurocomplex Trucks, istniejącą na rynku od 1997 r. Odział w Olchowej powstał w 2012 r, od 2014 ma autoryzację Renault Trucks i Volvo Trucks. Obecnie Eurocomplex Trucks to 2 autoryzowane serwisy Renault Trucks w Liszkach k. Krakowa i w Olchowej k. Rzeszowa. W serwisach Eurocomplex Trucks pracuje łącznie pracuje 55 pracowników.

Serwis Eurocomplex Olchowa zajmuje powierzchnię 945 m2 na którą składają się 3 przejazdowe stanowiska naprawcze dla zestawów (6 stanowisk dla ciągników), myjnia technologiczna, zespołownia, część biurowa oraz magazynowa. Serwis świadczy pełną gamę usług serwisowych.

Aktualnie sieć serwisowa Renault Trucks w Polsce liczy 31 oddziałów w Polsce.

(Na zdjęciu od lewej) Michał Proc, dyrektor ds. obsługi posprzedażnej i rozwoju sieci Volvo Group Trucks Poland, Krzysztof Bąbka, prezes Eurocomplex Trucks, Mariusz Czarnota, kierownik serwisu Eurocomplex Trucks Rzeszów,