Dwie śmieciarki Scania CNG jeżdżą w Lublinie

fot. Scania Polska

Flota lubelskiego przedsiębiorstwa Kom-Eko S.A. powiększyła się ostatnio o 3 nowe śmieciarki Scania, w tym 2 zasilane CNG. Pięć kolejnych pojazdów Scania zasilanych gazem zostanie dostarczonych w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Wydane pojazdy Scania P340, to śmieciarki o napędzie alternatywnym CNG. Pojazdy zostały wyposażone w 3 osie, z tylną osią skrętną, dzięki czemu są bardzo zwrotne w wąskich, miejskich uliczkach. Każdy z modeli ma zbiorniki CNG o poj. 8 x 118 czyli 944 dm3. Czas pracy bez przerwy, to 4-5 dni.

Naszym celem jest stałe podnoszenie standardu oferowanych usług. Pragniemy być postrzegani jako lider jakości w branży oczyszczania, odbioru i zagospodarowania odpadów. Myślimy nowocześnie i znamy wagę dzisiejszych decyzji, które wpływają na przyszłe pokolenia. Zainwestowaliśmy w pojazdy Scania zasilane gazem ponieważ ten wybór jest korzystny na wielu poziomach: ekologicznym, ekonomicznym i społecznym. Scania jest dla nas rzetelnym partnerem na drodze do zrównoważonego transportu – skomentował Marek Karczewski, dyrektor ds. handlowych i realizacji usług Kom-Eko S.A.