Można samemu skonfigurować nową Scanię? Można.

fot. Scania

Konfigurator pojazdów ciężarowych Scania, to nowe narzędzie, dzięki któremu można zaprojektować własną Scanię nowej generacji.

Konfigurator pojazdów ciężarowych Scania dostępny na polskiej stronie scania.pl zawiera ponad 100 000 opcji wyboru, z których można stworzyć spersonalizowaną ciężarówkę Scania. Przemyślany układ konfiguratora podpowiada użytkownikowi jakie rozwiązania będą najbardziej korzystne dla danego rodzaju transportu.

Wysokiej jakości grafika i paleta ponad 140 oryginalnych kolorów kabin stwarza możliwość bardzo realistycznego odtworzenia wyglądu pojazdu. Po dokonaniu wyboru w Konfiguratorze Scania, użytkownik może zapisać swoje pojazdy w wirtualnym garażu oraz wysłać swoje zgłoszenie bezpośrednio do przedstawiciela handlowego Scania w celu uzyskania oferty. Po zalogowaniu, każdy z zapisanych wcześniej pojazdów może być w dowolnym momencie odtworzony i stanowić podstawę do kolejnych modyfikacji.

Naszym celem było ułatwienie klientom wyboru i zamawiania pojazdów Scania, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Konfigurator Scania pozwala
na zbudowanie nowego pojazdu bez wychodzenia z biura. Każda stworzona specyfikacja może być przesłana na dowolny adres mailowy lub udostępniona przez Facebooka. To co nas wyróżnia na tle konkurencji, to szeroka gama dostępnych konfiguracji oraz znakomita grafika
– podsumował możliwości konfiguratora Paweł Kurzawa, kierownik wsparcia technicznego sprzedaży Scania Polska S.A.

fot. Scania
fot. Scania
fot. Scania
fot. Scania