MAN wozi świąteczną atmosferę

fot. MAN Truck & Bus Polska

Czerwony ciągnik siodłowy MAN TGX 18.440 BLS 4×2 EfficientLine2 z kolorową naczepą przemierza w styczniu drogi naszego kraju wożąc świąteczną atmosferę.

Widok zestawu drogowego w centrum miasta w takich miejscach jak Hala Stulecia, Ergo Arena, czy katowicki Spodek, nie jest codziennością. To właśnie w tych i innych miejscach odbywają się koncerty zespołu Golec uOrkiestra, w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej Świąteczna atmosfera – kolędy i pastorałki. Firma MAN Truck & Bus Polska wspiera tę trasę, jako oficjalny partner odpowiedzialny za transport sprzętu nagłośnieniowego, potrzebnego do organizacji koncertów.

Co ważne, przed występami – w ramach programu edukacyjno – prewencyjnego 998/112 Numery Twoich przyjaciół – odbywają się prelekcje dotyczące bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Cieszymy się, że organizatorzy trasy koncertowej zespołu Golec uOrkiestra po raz kolejny zaprosili nas do współpracy. To dla MAN duże wyróżnienie wspierać gwiazdy polskiej muzyki i zapewniać niezawodny transport – powiedziała Marta Stefańska, odpowiedzialna za komunikację w firmie MAN Truck & Bus Polska.

Miejsca i terminy tegorocznych koncernów to:

  • Hala Stulecia we Wrocławiu – 08.01
  • Hala Ergo Arena w Sopocie – 13.01
  • Hala Atlas Arena w Łódzi – 20.01
  • Hala Spodek w Katowicach – 21.01
  • Hala Tauron Arena w Krakowie – 22.01

MAN już po raz drugi uczestniczy w tego typu wydarzeniu, zapewniając transport przybliża szerokiej publiczności swoją ofertę. Poprzednia trasa, przy której współpracowała nasza firma odbywała się w wiosną 2015 w czasie koncertów zespołu IRA w 17 polskich miastach.