Ruszyła Loteria Mistrzów Warsztatu

Fot. Inter Cars

Ponad 100 000 zł wynosi łączna pula nagród w wielkiej Loterii Mistrzów Warsztatu, organizowanej przez Inter Cars.

 10 czerwca br. ruszyła Loteria Mistrzów Warsztatu, organizowana przez Inter Cars dla osób, biorących udział w konkursie Gala Biesiadna 2016. Może w niej uczestniczyć każdy zarejestrowany klient spółki, który w chwili uruchomienia loterii został zidentyfikowany w systemie sprzedażowym Inter Cars jako: warsztat, sklep z warsztatem lub firma transportowa.

Dwa losowania

Loteria Mistrzów Warsztatu to dwa losowania: sierpniowe i październikowe (finałowe). Do uczestnictwa w pierwszym z nich (które zaplanowano na 22 sierpnia) mają prawo wszyscy zarejestrowani uczestnicy, którzy od 10 lipca do 9 sierpnia kupią w Inter Cars towary promocyjne o wartości co najmniej 10 000 zł netto. Za każdy wydany 1 000 zł przysługuje im 1 los. Nagrodą w tym losowaniu jest doładowanie multikarty IC Premia Cash o wartości 10 000 zł.

Losowanie finałowe

Z kolei 8 października, podczas finałowej Gali Biesiadnej, wieńczącej tegoroczną edycję konkursu Inter Cars, odbędzie się losowanie październikowe. Uwzględnieni w nim zostaną klienci, którzy zrealizują swój indywidualny plan zakupowy (ustalony w ramach konkursu Gala Biesiadna 2016) oraz zajmą jedno z uprawnionych do udziału w losowaniu miejsc w rankingu. Prowadzony jest on osobno dla poszczególnych regionów oraz kategorii. Podobnie, jak w  przypadku losowania sierpniowego, za każdy 1 000 zł, wydany na towary z oferty promocyjnej od 10 czerwca do 9 września, uczestnik otrzyma 1 los.

100 000 zł w puli

Nagrodę główną podczas losowania październikowego stanowić będzie doładowanie multikarty IC Premia Cash o wartości 50 000 zł. Przewidziano również nagrody I i II stopnia – obie w postaci doładowania multikarty IC Premia Cash o wartości 25 000 zł. Wartość wszystkich nagród w tym losowaniu wynosi 100 000 zł!

Szczegółowe informacje na temat Loterii Mistrzów Warsztatu znaleźć można na stronie internetowej www.galamistrzow.pl oraz w regulaminie promocji.