Spółka Baza Paliw odbiera cysterny Kässbohrer K.STB E

Fot. Kässbohrer Polska

Kässbohrer i Baza Paliw Sp. z o.o. wzmocniły swoje partnerstwo. Zajmująca się magazynowaniem i transportem paliw płynnych spółka odebrała 3 cysterny paliwowe K.STB E. Dołączyły do floty liczącej 17 cystern, w tym 10 pojazdów jest marki Kässbohrer.

Dostawa jeszcze bardziej rozszerza możliwości operacyjne i wydajność spółki Baza Paliw w branży paliw płynnych. Odebrane cysterny paliwowe Kässbohrer K.STB E przeznaczone do transportu oleju opałowego wyróżnia bezpieczeństwo, wydajność i najwyższa jakość wykonania.

W przekazaniu pojazdów o oddziale Kaessbohrer Polska w Błoniu udział wzięli: Roman Kwiatkowski – kierownik transportu drogowego w spółce Baza Paliw oraz Piotr Dąbrowski – area sales manager w Kässbohrer.

Od kilku lat polegamy na naczepach typu cysterna marki Kässbohrer. Jakość użytych materiałów, precyzja wykonania i innowacyjna inżynieria zastosowana w produktach Kässbohrer konsekwentnie przekraczają nasze oczekiwania, dlatego nasza decyzja o zakupie kolejnych cystern paliwowych od Kässbohrer była prosta. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z najnowszych innowacji projektowych zastosowanych w nowych cysternach” – powiedział Roman Kwiatkowski.

Cysterna paliwowa Kässbohrer K.STB E zgodnie z przepisami ADR, wyposażona jest w zaawansowane funkcje, w tym zabezpieczenie przed przepełnieniem i zaawansowany system antykradzieżowy. Dodatkowo konfigurowalne opcje, elektroniczny system wskaźnika poziomu, system wydawczy, pompa, licznik, bęben na wąż i kolektor umożliwiają dopasowanie pojazdu do różnych potrzeb transportowych firmy.

Cysterna ta została starannie zaprojektowana, aby wyróżniać się pod względem bezpieczeństwa, wydajności i doskonałości produkcji. Jego wydajność operacyjna w połączeniu z niższym zużyciem paliwa sprawia, że jest to idealny wybór” – dodał Piotr Dąbrowski.

Kässbohrer zapewnia najwyższą jakość produkcji i bezpieczeństwo dzięki automatycznemu spawaniu i spawaczom z certyfikatem TÜV-DEKRA, a testy bezpieczeństwa są niezależnie kontrolowane.

Fot. Kässbohrer Polska