Konkurs “Pomorska Miss Scania 2020” w tym roku on-line!

Nagroda główna "Pomorska Miss Scania" - zestaw "LeMans" Repiński Transport (fot. Scania Polska)

Tegoroczna edycja legendarnego konkursu na najpiękniejszą Scanię zostanie przeprowadzona w formie głosowania on-line. Wystarczy, że właściciel lub użytkownik pojazdu wejdzie na stronę konkursu www.pomorskamissscania.pl, zaakceptuje regulamin konkursu i wyśle zdjęcie swojej Scanii. Zgłoszenia pojazdów można składać w terminie od 4 – 30 września br.

W tym roku konkursowe ciężarówki będą oceniane w trzech kategoriach:
1. Główny tytuł „Pomorska Miss Scania” dla najpiękniejszego pojazdu zostanie przyznany na podstawie liczby głosów oddanych przez internautów;
2. Nagroda „Pomorska Miss Scania Weteran Szos” dla najlepiej utrzymanego pojazdu wyprodukowanego przed 1990 r. trafi do właściciela Scanii na podstawie głosów jury składającego się z przedstawicieli mediów branżowych;
3. Nagrodę dyrektora gdańskiego oddziału Scania tradycyjnie przyzna sam dyrektor Scania Gdańsk.

Po zakończeniu głosowania wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej wydarzenia oraz na fanpage’u Scania Polska na Facebooku do 2 października 2020 r. Partnerem wydarzenia jest firma Michelin Polska S.A.

Konkurs “Pomorska Miss Scania” od prawie dwudziestu lat przyciąga fanów i pasjonatów ciężkich pojazdów użytkowych marki Scania, odwiedzających gdański oddział firmy. W tym czasie konkurs znacznie się rozwinął. Rośnie liczba zgłoszeń pojazdów, wystawców oraz gości odwiedzających wydarzenie.

Z uwagi na wyjątkową sytuację w tym roku, związaną z pandemia koronawirusa oraz w trosce o bezpieczeństwo uczestników konkursu, jak i wszystkich odwiedzających nas gości, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie Pomorskiej Miss Scania 2020 w formie online. To konkurs, na który fani marki czekają cały rok. Dlatego nie możemy ich zawieść i mimo niesprzyjających warunków konkurs musi się odbyć! Choć nie spotkamy się w formie pikniku i tradycyjnego zlotu, który miłośnicy marki tak cenią, to wciąż mogą oni zadecydować o wyborze najlepiej przygotowanego, najpiękniejszego pojazdu Scania. Warto podkreślić, że nowa formuła jest okazją dla tych właścicieli pojazdów ciężarowych, którzy do tej pory nie mogli się z nami spotkać w naszym gdańskim oddziale – skomentował Sławomir Hofman, dyrektor oddziału Scania Gdańsk.

Fot. Scania Polska