„Niewiarygodna prawda” – nowa kampania sprzedażowa Scanii

Fot. Scania

Nowa kampania sprzedażowa Scanii pt. „Niewiarygodna prawda” obejmuje pojazdy szwedzkiego producenta, zarówno te nowej jak i poprzedniej generacji wyprodukowane w latach 2015 – 2019 oraz pakiet usług w atrakcyjnych cenach.

Każdego roku połykasz około 8 pająków.Wielki Mur Chiński jest widoczny z kosmosu.Wielbłądy gromadzą wodę w garbach. Te, i inne powszechnie uznawane „prawdy” zostały zestawione w ramach nowej kampanii Scania z pozornie niewiarygodną informacją o niskiej miesięcznej racie sprzedaży pojazdu używanego Scania.

W ramach oferty dostępny jest też pakiet usług, które mogą zostać dopasowane indywidualnie do potrzeb danej firmy transportowej. Usługi te obejmują m.in. ochronę układu napędowego Scanii Powertrain Protection SPP, kontrakt obsługowy na przeglądy oraz możliwość elastycznego zakończenia kontraktu przed końcem jego trwania. Pojazd oraz usługi są dostępne w ramach stałej, miesięcznej opłaty. Kampania rozpoczyna się 25 maja br.

Nasza nowa kampania sprzedażowa dotycząca pojazdów używanych opiera się na atrakcyjnej, miesięcznej racie wynoszącej od 615 euro za samochód ciężarowy z pakietem usług. Przygotowując ofertę możemy ją elastycznie dopasować do potrzeb klienta i rodzaju prowadzonego przez niego biznesu. Oprócz finansowania zapewniamy też pełne wsparcie sieci serwisowej Scania. Tym samym  klient może w prosty sposób znaleźć najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie dla swojego biznesu– komentuje Paweł Ścieszko, dyrektor ds.pojazdów używanych Scania Polska S.A. Szczegóły kampanii i oferty Scania są dostępne na stronie: https://bit.ly/NiewiarygodnaPrawda.