CSE Transport Poland odbiera 24 zestawy przestrzenne DAF + Wecon

fot. DBK Rental

Na początku br. firma CSE Transport Poland odebrała od DBK Rental 12 zestawów pojazdów DAF XF 480 FAR z zabudową przestrzenną Wecon o kubaturze 120 m3, z podestem przejazdowym oraz podnoszonym dachem wraz z przyczepą.

Realizacja obejmowała 24 pojazdy użytkowe, dostarczone w ofercie wynajmu długokomfortowego na 36 m-cy. Pojazdy wynajęte przez CSE Transport na okres 3 lat, zasilą flotę klienta, która liczy obecnie 50 pojazdów. Spółka działa na polskim rynku od 2019 r. i należy do holenderskiego Cargo Service Europe, operującego od lat w Europie Zachodniej.

fot. DBK Rental

“DBK Rental nie tylko dostarczyło nam pojazdy, ale również zapewnia ich kompleksową obsługę – serwis, ubezpieczenia, podatki drogowe… Dla nas jednak szczególnie ważne jest to, że DBK Rental dba o to, aby pojazdy były sprawne i mobilne zawsze wtedy, gdy tego potrzebujemy. Dzięki temu my możemy się skoncentrować na tym, co kluczowe dla nas” – na obsłudze naszych klientów, nie martwiąc się o nieplanowane przestoje– mówi Paweł Dziura, dyrektor generalny CSE Transport Poland.

fot. DBK Rental