KH-kipper Liderem Konkurencyjności 2019

Konstanty Kamionka (drugi z lewej) odbiera nagrodę "Lidera Konkurencyjności 2019" (fot. KH-kipper)

Podczas odbywającego się pod koniec października br. w Olsztynie VII Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości – firmie KH-kipper przyznano tytuł “Lidera Konkurencyjności 2019”, która osobiście odebrał jej założyciel – Konstanty Kamionka.

fot. KH-kipper

“Lider Konkurencyjności”, to prestiżowa nagroda gospodarcza, która otrzymują firmy i korporacje osiągające najlepsze wyniki w sprzedaży i dystrybucji swoich produktów. To podmioty, które opracowały najefektywniejsze kampanie marketingowe i których produkty i usługi uzyskały uznanie w kraju i za granicą. Kongres organizowany jest przez Polską Agencję Przedsiębiorczości. 

Dziś KH-kipper to największy w Polsce producent zabudów, przyczep i naczep transportowych. Dotychczasową politykę firmy kontynuuje Andrzej Kamionka – syn założyciela Konstantego – i od 2015 r. z sukcesem pełni funkcję Prezesa spółki. Stanowisko Wiceprezesa odpowiedzialnego za nadzór bieżącej działalności produkcyjnej i inwestycje zajmuje Tomasz Biel. W ostatnich 4 latach firma podwoiła skalę produkcji i wszystko wskazuje na to, że 2019 r. będzie kolejnym rekordowym pod kątem ilości wyprodukowanych pojazdów. Większość z ponad 2000 jednostek trafi na zagraniczne rynki.