Już 14.06 bezpłatne webinarium on-line dla osób odpowiadających za zarządzanie przedsiębiorstwami produkcyjnymi!!!

W jakim narzędziu tworzycie plan produkcji dla Waszego zakładu?

Szefowie produkcji i planiści to reżyserzy i scenarzyści przedstawienia jakim jest przygotowanie i realizacja produkcji. Podobnie jak na planie filmowym, profesjonaliści z zakresu produkcji potrzebują specjalistycznych narzędzi, które wspierać ich będą w zaplanowaniu i wykonywaniu zadań. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy webinarium prezentujące nowoczesne podejście do zarządzania produkcją w oparciu o oprogramowanie ERP.

Weź udział w bezpłatnych wydarzeniu i poznaj tajniki systemów ERP, które przygotowano z myślą o czwartej rewolucji przemysłowej (Industry 4.0). W czasie spotkania opowiemy o zasobach produkcyjnych i ich wpływie na planowanie produkcji, poruszymy tematy procesów technologicznych stanowiących kluczowy element planowania produkcji, zaprezentujemy metody rejestracji zleceń produkcji i zamówień z uwzględnieniem CTP (Capable to Promise). Zobacz nasze podejście do różnych wariantów symulowania procesu produkcyjnego, oraz jego wizualizację w postaci wykresu Gantta i analizy obciążeń.

WEBINARIUM POKAŻE:

– modułową budowę i skalowalność nowoczesnego systemu ERP, dzięki której może rosnąć wraz z firmą i jej potrzebami;

– jakie jest podejście do tematów planowania i realizacji produkcji w odniesieniu do wyzwań Industry 4.0 i najczęstszych problemów występujących w polskich firmach produkcyjnych?

– jaka jest rola zasobów produkcyjnych w kontekście planowania produkcji?

– czym jest zapytanie CPT (Capable to promise) i jak wpływa ono na ustalanie realistycznych terminów dostaw?

– przykładowy proces produkcyjny od zarejestrowania zlecenia, przez symulację produkcji, po zaharmonogramowanie na wykresie Gantta i analizę obciążeń  … i wiele więcej!

AGENDA:

1. Wprowadzenie i przedstawienie modułowej architektury systemu ERP.

2. Zasoby produkcyjne i ich rola w procesie planowania produkcji.

3. Zależności między procesami technologicznymi, a planowaniem produkcji.

4. Czym są zapytania CPT (Capable to promise)?

5. Sposoby rejestracji i realizacji zamówień produkcyjnych.

6. Prezentacja nowoczesnych metod symulacji procesu produkcyjnego.

7. Rozliczanie projektu i rejestracja czasu pracy.

8. Wizualizacja procesu produkcyjnego – wykres Gantta i analiza obciążeń.

KIEDY SIĘ ODBĘDZIE? 14/06/2019 (piątek) o godz. 10:00 – 11.00 – tylko ONLINE

DO KOGO SKIEROWANE?

Webinarium skierowane jest do osób odpowiadających za zarządzanie przedsiębiorstwami produkcyjnymi, w szczególności: – Szefów produkcji; – Planistów produkcji; – Kierowników Zakładów; -Dyrektorów Zarządzających

Udział w webinarium może wziąć każdy, kto jest zainteresowany usprawnieniami w zakresie zarządzania planowaniem produkcji i wykorzystania zasobów w przedsiębiorstwie. Liczba uczestników jest ograniczona – zastrzegamy sobie możliwość odmowy udziału w przypadku przekroczenia ilość zgłoszeń.

LINK DO REJESTRACJI:

 

Webinarium: Na kiedy zamówienie może być gotowe?

Parę słów o organizatorze:
proALPHA Polska  – Partner ERP z sektora MŚP dla sektora MŚP. proALPHA należy do wiodących producentów oprogramowania ERP dla sektora produkcji. Doświadczona kadra i siła finansowa pozwalają proALPHA na zrównoważony rozwój oprogramowania i usług doradczych. proALPHA rozumie globalizację jako zmniejszanie odległości w modelu współpracy przedsiębiorstw. Bazując na solidnej wiedzy branżowej i udziałowi klientów w proces rozwoju produktu, zawsze mamy aktualną wiedzę na temat zmieniającego się środowiska biznesowego naszych klientów. Globalny produkt oferowany przez lokalny oddział gwarantuje, że wsparcie jest zawsze pod ręką.