Nowy autoryzowany serwis Volvo i Renault na Podlasiu

fot. Volvo Group Trucks

Z początkiem roku, w Jeżewie Starym k. Białegostoku, firma TT-Thermo King uruchomiła dwumarkowy, autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks. Do tej pory spółka skupiała się na serwisie układów klimatyzacyjnych.

W całej Polsce mamy sześć oddziałów. Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy już rok temu postanowiliśmy rozszerzyć działalność o wielomarkowe centrum serwisowe dla ciężarówek, dlatego propozycję nawiązania współpracy na prowadzenie autoryzowanego serwisu pojazdów Volvo Trucks i Renault Trucks w województwie podlaskim uznaliśmy za bardzo przyszłościową – mówi Krzysztof Więcko z firmy TT-Thermo King.

Serwis w Jeżewie Starym jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny oraz specjalistyczne narzędzia do naprawy pojazdów. Dysponuje też bogato zaopatrzonym magazynem części zamiennych, komfortowym pokojem wypoczynkowym dla kierowców oraz wygodnym parkingiem. W ramach nowej działalności oddział oferuje m.in. obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną samochodów ciężarowych Grupy, diagnostykę oraz naprawę poszczególnych układów i podzespołów, kontrolę i regulację układu jezdnego, montaż, legalizację i naprawę tachografów. Dla zagwarantowania jakości obsługi, załoga serwisu została powiększona o wykwalifikowanych mechaników z wieloletnim stażem oraz doświadczonych pracowników działu obsługi klienta.

Nowy serwis dysponuje sześcioma stanowiskami roboczymi, ale już dzisiaj wiadomo, że w przyszłości to nie wystarczy. Dlatego spółka TT-Thermo King planuje budowę nowego, większego centrum serwisowego pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks. Ma być gotowe najpóźniej za 3 lata.

Serwis oferuje:
– obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną pojazdów Volvo Trucks oraz Renault Trucks,
– diagnostykę i naprawę poszczególnych układów i podzespołów,
– kontrolę i regulację układu jezdnego,
– montaż i legalizację tachografów,
– montaż i naprawę układów klimatyzacyjnych,
– sprzedaż części nowych i regenerowanych,
– sprzedaż płynów chłodniczych, olejów oraz Adblue,
– sprzedaż akcesoriów i elementów wyposażania samochodów.

Adres: Centrum Serwisowe Białystok, Jeżewo Stare 1, 16-080 Tykocin, Tel.: +48 85 888 00 40

fot. Volvo Group Trucks