Firma Kögel zaprezentuje swoją ofertę na targach bauma w Monachium

fot. Kögel

Na tegorocznych targach bauma w Monachium firma Kögel zaprezentuje swoją ofertę dla branży budowlanej. W dniach od 11 do 17 kwietnia 2016 r. w pawilonie Kögel/Humbaur nr FN/827/5 położonym w północnej części zewnętrznej powierzchni wystawienniczej goście z kraju i zagranicy będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą usług dla branży budowlanej świadczonych przez firmę Kögel.

Zgodnie z mottem wystawy – „Tu bije serce branży” firma Kögel zaprezentuje eksponaty, które przyprawią zwiedzających o bicie serca i spełnią wymagania stawiane przez branżę budowlaną: jakość, niezawodność i przydatność do stosowania w praktyce.

Atuty firmy Kögel na targach bauma 2016 w Monachium to:

3-osiowa wywrotka wannowa Kögel do transportu asfaltu

W północnej części zewnętrznego obszaru wystawienniczego firma Kögel zaprezentuje trójosiową wywrotkę wannową z całkowicie izolowaną wanną do asfaltu o pojemności 24 m³. Zgodnie z dyrektywą dot asfaltu skrzynia wywrotki wannowej Kögel do transportu asfaltu jest całkowicie izolowane i wyposażone w zintegrowany czteropunktowe system pomiarowy oraz wskaźnik temperatury z drukarką. Na ekranie wyświetlacza pokazywane są naprzemiennie stan poszczególnych punktów pomiarowych oraz średnia wartość temperatury. W charakterze izolacji stosowany jest wysokiej klasy termoutwardzalny materiał izolacyjny, który nadaje się w szczególności do stosowania w temperaturach do 200°C.

Kögel Multi

Ponadto na stoisku firmy Kögel można podziwiać naczepę typu Kögel Multi. Ta uniwersalna naczepa nadaje się szczególnie do transportu materiałów budowlanych oraz ochrony towarów przed warunkami atmosferycznymi w czasie transportu. Z uwagi na duże obciążenie konstrukcji siodłowa naczepa skrzyniowa posiada wzmocnione podwozie i sprzęg siodłowy o ładowności 15 ton. Aluminiowe burty można łatwo odczepiać w zależności od celu zastosowania. Tym samym naczepa Multi nadaje się doskonale do transportu różnego rodzaju materiałów budowlanych takich jak maty stalowe, towar na paletach i elementy betonowe.