Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowego serwisu Scan-Partner w Łazisku

Fot. Scania Polska

Nowy obiekt serwisowy należący do spółki Scan-Partner, autoryzowanego dealera Scanii, zastąpi dotychczasową placówkę firmy w Tomaszowie Mazowieckim. Ukończenie inwestycji w Łazisku planowane jest na czwarty kwartał 2023 r.

Nowy obiekt będzie bardziej dostępny, dzięki lepszej lokalizacji. Budynek zostanie wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania konstrukcyjne – klienci przyzwyczajeni do profesjonalnego doradztwa i obsługi nie zawiodą się. Co więcej, będzie to bezpieczne i zrównoważone miejsce pracy dla naszych pracowników” – komentuje Andrzej Granosik, współwłaściciel i prezes zarządu Scan-Partner Sp. z o.o.

Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowej siedziby spółki Scan-Partner w Łazisku (fot. Scania Polska)

Nowy Serwis Scan-Partner w Tomaszowie Mazowieckim powstanie w Łazisku, przy trasie S8. W serwisie znajdą się trzy przejazdowe stanowiska serwisowe, każde o długości 30 m. Budynek został zaprojektowany w systemie modułowym, dzięki czemu istnieje możliwość jego rozbudowy o kolejne stanowiska. Powierzchnia hali serwisowej nowego obiektu wyniesie 650m2. W budynku znajduje się również część biurowo-magazynowa, a do dyspozycji gości serwisu zostanie oddany pokój kierowców. Klienci z pewnością docenią duży plac parkingowy, mogący pomieścić do 15 zestawów.
W nowej lokalizacji obsługiwane będą wszystkie dostępne modele pojazdów Scanii, naczepy oraz zabudowy.

Zależy nam na tym, aby atrakcyjna lokalizacja nowego serwisu przyczyniła się do wpisania nas na mapę obiektów przyjazdach dla elektrycznych rozwiązań transportowych. Jesteśmy w trakcie rozmów z operatorami ładowarek, tak aby udostępnić klientom punkty ładowania dla pojazdów ciężarowych” – dodaje Andrzej Granosik.

Spółka Scan-Partner działa od 1995 r. głównie na terenie województwa łódzkiego. Placówki firmy mieszczą się w Rzgowie (siedziba firmy), Łowiczu i Sieradzu. Nowy obiekt zastąpi dotychczasową siedzibę w Tomaszowie Mazowieckim.

Fot. Scania Polska